Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] AlioS2 - System Osiągnięć,Wskaźnik w PvP,Informacja o znajomym,Data startu ?


AlioS2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten ziomek to tak na poważnie ? Dodał wszystko co było na MPC i działa w 100% a system blokad który wrzucił dysmózg sheila nie kompletny i dlatego nie działa już samemu nie naprawi. AHHAHAHAHA 

 

PRZECIEŻ TO JEST PARODIA

 

Wyjdź i się nie ośmieszaj.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

WOW jak to zrobiles? Prosze udostepnij to na mpc.

PS: Ciekawy drop ze smierci.

Jak byś idioto oglądał to mówiłem na końcu,że drop na serwerze nie jest ustawiony :)

Ten ziomek to tak na poważnie ? Dodał wszystko co było na MPC i działa w 100% a system blokad który wrzucił dysmózg sheila nie kompletny i dlatego nie działa już samemu nie naprawi. AHHAHAHAHA 

 

PRZECIEŻ TO JEST PARODIA

 

Wyjdź i się nie ośmieszaj.

Człowieku.

Znajdź mi ten system na mpc forum to będziesz dobry.

Żeby tak samo wyglądał,nie był zbugowany + byly nowe osiągnięcia ;)

Co do systemu ignorancji Sheila nie wiem,czy wstawił,ale ten jest z niemieckiego forum.

Opublikowano

HAHAHA, pozdrawiam bardzo, ten serwer robi Damianek i spółka (shaggy i inni idioci)

System osiągnięć??????? - wow!!!!!!!!!!!!

Wskaźnik w pvp??????? - wow!!!!!!!!!!!!!!

Nauczysz nas tego?

 

@UP, ZNOWU SIĘ POGRĄŻASZ, HAHA.

Opublikowano

Łał! ale nowości!

 

Kur..a daj to na mpc proszem terż chce to mieć!!!!!!!!!!

 

 

 

~ tak jak ktoś pisał, zlepka mpc.

Dzieciak hejtuje już 6 post na 7 możliwych naprawde szacunek.

Grałeś na RalioS dostałeś bana i koniec dnia dziecka :)

HAHAHA, pozdrawiam bardzo, ten serwer robi Damianek i spółka (shaggy i inni idioci)

System osiągnięć??????? - wow!!!!!!!!!!!!

Wskaźnik w pvp??????? - wow!!!!!!!!!!!!!!

Nauczysz nas tego?

 

@UP, ZNOWU SIĘ POGRĄŻASZ, HAHA.

Damianek jest w teamie Moris,czy jakoś tak.

Co do mnie to nie wiem o co ci chodzi,ale ok.

Wiedziałem,że będę miał hejty od ludzi z mpc (12-14lat),ale takie życie na patencie :)

System Osiągnięć - znajdź mi taki sam.

Wskaźnik w PvP pokazałem po to,aby wiedzieli,że jest.

Nie każdy w tym kraju jest technikiem i sprawdza dział 'Tutoriale i Download' :)

Co do tego 'i inni idioci' jestem sam w teamie,ale cóż dzieciak z mpc zna się więcej.

Boli cię dupa,że RalioS upadał,a stoi do dziś i postoi jeszcze bardzo długo.

Napewno przestoi tego Exaliona,czy jakoś mu tak (kolejne scierwo Sensuala).

Opublikowano

Jak byś idioto oglądał to mówiłem na końcu,że drop na serwerze nie jest ustawiony :)

Człowieku.

Znajdź mi ten system na mpc forum to będziesz dobry.

Żeby tak samo wyglądał,nie był zbugowany + byly nowe osiągnięcia ;)

Co do systemu ignorancji Sheila nie wiem,czy wstawił,ale ten jest z niemieckiego forum.

 

 

O JA PRZEROBIŁEŚ OSIĄGNIĘCIA TY TO JAKIŚ KOZAK JESTEŚ.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

Gówno a nie serwerr

 

Komu tym razem dasz setki ?

Komu milion sm ?

Czekam ;>

W tej sprawie pisz do Ar3lka weezy :)

Też was lubie,ale jeszcze 2 miechy i będę miał więcej łapek od ciebie.

Przy jakiś 400 widzach,a ty 2,5k i dalej 45 łapek :)

Opublikowano

W tej sprawie pisz do Ar3lka weezy :)

Też was lubie,ale jeszcze 2 miechy i będę miał więcej łapek od ciebie.

Przy jakiś 400 widzach,a ty 2,5k i dalej 45 łapek :)

Hahahah , czekam

 

Co ty pierdolisz człowieku Arelek rozdawał SM

mój ziomek był w gildii której ty i ten drugi dawaliscie setki

wiec szkoda mi ciebie

SERWERA NIE POLECAM GOWNO :)

55156122978248970490.png

Opublikowano

Dzieciak hejtuje już 6 post na 7 możliwych naprawde szacunek.

Grałeś na RalioS dostałeś bana i koniec dnia dziecka :)

Damianek jest w teamie Moris,czy jakoś tak.

Co do mnie to nie wiem o co ci chodzi,ale ok.

Wiedziałem,że będę miał hejty od ludzi z mpc (12-14lat),ale takie życie na patencie :)

System Osiągnięć - znajdź mi taki sam.

Wskaźnik w PvP pokazałem po to,aby wiedzieli,że jest.

Nie każdy w tym kraju jest technikiem i sprawdza dział 'Tutoriale i Download' :)

Co do tego 'i inni idioci' jestem sam w teamie,ale cóż dzieciak z mpc zna się więcej.

Boli cię dupa,że RalioS upadał,a stoi do dziś i postoi jeszcze bardzo długo.

Napewno przestoi tego Exaliona,czy jakoś mu tak (kolejne scierwo Sensuala).

HAHA, sorry kocie, ale sam jesteś w gimbazie #sad

Za dużo hejtu, oj przepraszam bardzo, że takie gówno nam się nie podoba.

Nie gram na hardach.

Coś jeszcze? I o jakim Exalionie ty mi mówisz, wtf?

Opublikowano

HAHA, sorry kocie, ale sam jesteś w gimbazie #sad

Za dużo hejtu, oj przepraszam bardzo, że takie gówno nam się nie podoba.

Nie gram na hardach.

Coś jeszcze? I o jakim Exalionie ty mi mówisz, wtf?

Exalion serwer Sensuala (zmienil nick na 'Lazy')

Ekipa:

Asr3lek,

Legal (wzięty do teamu po tym jak poszedł na ts3 i powiedzial,że nagra odc.)

Sh4ke aka Vulturiuz i jakieś inne przydupasy po 400 widzów :)

Opublikowano

Exalion serwer Sensuala (zmienil nick na 'Lazy')

Ekipa:

Asr3lek,

Legal (wzięty do teamu po tym jak poszedł na ts3 i powiedzial,że nagra odc.)

Sh4ke aka Vulturiuz i jakieś inne przydupasy po 400 widzów :)

Raczej zżera Cię to że mają podobny serwer do Ciebie i będzie miał większą ilość graczy, więc wyjdź, i nie odpowiadaj już na moje posty, pls.

 

Cd. serwera, nie polecam.

Opublikowano

Exalion serwer Sensuala (zmienil nick na 'Lazy')

Ekipa:

Asr3lek,

Legal (wzięty do teamu po tym jak poszedł na ts3 i powiedzial,że nagra odc.)

Sh4ke aka Vulturiuz i jakieś inne przydupasy po 400 widzów :)

Spinasz się, że oni będą mieli lepszy serwer niż Ty na kupionych plikach Balatnii? 

Opublikowano

Spinasz się, że oni będą mieli lepszy serwer niż Ty na kupionych plikach Balatnii?

sory że się wtrące ale on ma pliki terenza (game 2089) patrząc po ss na jego fb a dokladnie:

http://iv.pl/images/41969631665207266894.jpg

a nie pliki balantii.

 

a co do tematu nic nowego, pvp gui było udostępnione, info o znajomych tak samo a system osiągnieć to polączenie okna od znajomych + udostępionych osiągnieć na epvp.

 

//down tyle to może mieć każdy z clienta ale plików jako takich nie ma bo by nie uzywal terenza ;p

sygna1.png

Opublikowano

sory że się wtrące ale on ma pliki terenza (game 2089) patrząc po ss na jego fb a dokladnie:

http://iv.pl/images/41969631665207266894.jpg

a nie pliki balantii.

 

a co do tematu nic nowego, pvp gui było udostępnione, info o znajomych tak samo a system osiągnieć to polączenie okna od znajomych + udostępionych osiągnieć na epvp.

Podstawka Terenza. Baza, czyli item_proto oraz mob_proto ma na pewno z Balantii. 

Opublikowano

sory że się wtrące ale on ma pliki terenza (game 2089) patrząc po ss na jego fb a dokladnie:

http://iv.pl/images/41969631665207266894.jpg

a nie pliki balantii.

 

a co do tematu nic nowego, pvp gui było udostępnione, info o znajomych tak samo a system osiągnieć to polączenie okna od znajomych + udostępionych osiągnieć na epvp.

Wiem o tym,ale poprostu chiałem to graczom pokazać :P

Na tym ss są pliki terenza,ale balantie mam na kompie.

Wczoraj ci wysłałem nawet pliki clienta.

Chciałem Hikariemu też questy dać,ale powiedzał,że macie.

Drop też wam mogę dac :)

Przyznam baza w 70% terenzo,ale pliki na dedyku teraz są moje :)

 

(locale.lua - plik terenzo)

Opublikowano

Wiem o tym,ale poprostu chiałem to graczom pokazać :P

Na tym ss są pliki terenza,ale balantie mam na kompie.

Wczoraj ci wysłałem nawet pliki clienta.

Chciałem Hikariemu też questy dać,ale powiedzał,że macie.

Drop też wam mogę dac :)

Przyznam baza w 70% terenzo,ale pliki na dedyku teraz są moje :)

 

(locale.lua - plik terenzo)

Ta, twoje pliki - są takie? wow.

 

Teraz do Twojego postu:

 

Dzieciak hejtuje już 6 post na 7 możliwych naprawde szacunek.

Grałeś na RalioS dostałeś bana i koniec dnia dziecka :) t

Damianek jest w teamie Moris,czy jakoś tak.

Co do mnie to nie wiem o co ci chodzi,ale ok.

Wiedziałem,że będę miał hejty od ludzi z mpc (12-14lat),ale takie życie na patencie :)

System Osiągnięć - znajdź mi taki sam.

Wskaźnik w PvP pokazałem po to,aby wiedzieli,że jest.

Nie każdy w tym kraju jest technikiem i sprawdza dział 'Tutoriale i Download' :)

Co do tego 'i inni idioci' jestem sam w teamie,ale cóż dzieciak z mpc zna się więcej.

Boli cię dupa,że RalioS upadał,a stoi do dziś i postoi jeszcze bardzo długo.

Napewno przestoi tego Exaliona,czy jakoś mu tak (kolejne scierwo Sensuala).

Tak więc, proszę Ja Ciebie, napisałem co tu zaprezentowałeś bo po to zrobiłeś temat i po to m.in jest ten dział tak więc po co ten płacz, wyzwiska od dzieci? 

Wiem że masz tam pro ekipe, pewnie się zetkniecie ze znanym panem D. i mi zaraz najebiecie ;/

Tak na poważnie, pisząc takie posty tylko coraz bardziej się pogrążasz, a uwierz co po nie którzy nie będą sobie tak dawać.

 

Taka prawda, system jest na mpc a dodać do niego item? czy osiągnięcie? no szacun ctrl+f =ctrl+v i masz dodane kolejne japierdole...

 

# żegnam 

 

Mi się wydaje, czy przez takich trepów to forum ciągle jest na -..

 

Napisałeś że dostałem bana na RalioS, myślisz że tworząc swoją serwerownie, mam czas grać na tym gównie? nie hejtuje za coś bo bana dostałem nie gram na serwerach zazwyczaj takich słabych tak więc proszę Ja Ciebie, tylko się pogrążasz jak myślisz że dostałem bana na RalioS i wgl tam grałem.. teraz można się smiać  :huh:  :huh:

 

#down - nie przeszliśmy na Ty, chyba że o czymś nie wiem.

~ nie mam czego pokazać, jestem biedny  :(  :(

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Ta, twoje pliki - są takie? wow.

 

Teraz do Twojego postu:

 

Tak więc, proszę Ja Ciebie, napisałem co tu zaprezentowałeś bo po to zrobiłeś temat i po to m.in jest ten dział tak więc po co ten płacz, wyzwiska od dzieci? 

Wiem że masz tam pro ekipe, pewnie się zetkniecie ze znanym panem D. i mi zaraz najebiecie ;/

Tak na poważnie, pisząc takie posty tylko coraz bardziej się pogrążasz, a uwierz co po nie którzy nie będą sobie tak dawać.

 

Taka prawda, system jest na mpc a dodać do niego item? czy osiągnięcie? no szacun ctrl+f =ctrl+v i masz dodane kolejne japierdole...

 

# żegnam 

 

Mi się wydaje, czy przez takich trepów to forum ciągle jest na -..

 

Napisałeś że dostałem bana na RalioS, myślisz że tworząc swoją serwerownie, mam czas grać na tym gównie? nie hejtuje za coś bo bana dostałem nie gram na serwerach zazwyczaj takich słabych tak więc proszę Ja Ciebie, tylko się pogrążasz jak myślisz że dostałem bana na RalioS i wgl tam grałem.. teraz można się smiać  :huh:  :huh:

To idź dodaj i pokaż co potrafisz :)

Ty i serwerownia ?

Człowieku...

Opublikowano

wypraszam sobie, to nie są jakieś jebane zlepki z mpc.

 

ale okej dalej rozkminiajcie jak glojdera

może, może nie

Opublikowano

wypraszam sobie, to nie są jakieś jebane zlepki z mpc.

 

ale okej dalej rozkminiajcie jak glojdera

No wiesz dla nich nawet coś nowego to 'zlepka',bo najlepiej nic nie udostepnic zrobic serwer z tym i wtedy powiedza ci,że z 'epvp',albo 'gowno...za duzo tego nie gram' :)

Opublikowano

No wiesz dla nich nawet coś nowego to 'zlepka',bo najlepiej nic nie udostepnic zrobic serwer z tym i wtedy powiedza ci,że z 'epvp',albo 'gowno...za duzo tego nie gram' :)

jebać.

może, może nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...